图片6.jpg


KTO SME
Sunwebcamje zabezpečenie fotoaparát značky pod GATESEA technológie,so zameraním na RandD a výrobazvysokovýkonný 3G / 4G/WIFI IP kamery & Solárne powered bezdrôtové vonkajšie bezpečnostné kameryvo svete. Sunwebcam bol vyvinutý a patentovaný nízkej, bezdrôtového hardvéru a mrak softvér, ktorý umožňuje end-to-end solárne powered systémy, ktoré sú polovicu nákladov alternatív a oveľa jednoduchšie inštalovať a spravovať. Sme na trhu našich výrobkov v stavebníctve, zabezpečenia lokality, Priemyselná automatizácia, olej a plyn, poľnohospodárstvo, presadzovania a monitorovanie životného prostredia.


Naša továreň

GateSea Tech spolupracoval s sever významných univerzít pre talent kultiváciu, úspešne premenila najnovšie technológie solárnych fotovoltaických a bezdrôtové kamery produkty výhody, 8 postgraduálnych študentov a 25 Bakalárska profesionálnych odborníkov pracuje pre GateSea Tech RandD tím, viac ako 8% spoločnosti príjmov boli investované do tohto oddelenia každoročne GateSea Tech generované 20 patentovej prihlášky na nové vynálezy v práve jeden rok 2015.


1(001).jpg7(001).jpg


2(001).jpg3(001).jpg


4(001).jpg5(001).jpg


6(001).jpg8(001).jpg


9(001).jpg10(001).jpg


Tím a projektov

Pripájame projekty zahŕňajú:

Monitorovanie projektu Base station - Čína mobilné komunikačné spoluprácu

Monitorovanie projektov poľnohospodárskych - čínska akadémia Sciencese

Monitorovanie projektov poľnohospodárskych - Beijing Normal University

Projekt výstavby Monitoring - Jun hua nehnuteľností

Projekt výstavby monitorovania (OEM fotoaparát a platform) – slávny security solution, s.r.o.

Projekt environmentálnych Mnitoring – jedno bezpečnostné riešenia spoločnosti


Náš produkt

ČO PONÚKAME
Solárne powered bezdrôtové vonkajšie bezpečnostné kamery
Sunwebcam predáva a podporuje vysoký výkon 3G / 4G/WIFI IP kamera s solárnej energie možností pre rôzne aplikácie.
Vlastné a OEM riešenia
Budeme radi diskutovať o vlastných aplikácií a konfigurácie, aby sa váš projekt úspech.


Použitie výrobku

Sme na trhu našich výrobkov v stavebníctve, zabezpečenia lokality, Priemyselná automatizácia, olej a plyn, poľnohospodárstvo, presadzovania a monitorovanie životného prostredia.


Náš certifikát

Všetky výrobky prešiel Čína povinnej certifikácie (CCC) nariadeniami, niektoré výrobky boli certifikované CE, UL a FCC nariadeniami.

Produkt Patent vrátane nepremokavé frekvencie IP67 Patent na vynález (batérie), vzor pre produkt (dizajn).


Výrobné zariadenia

S najpokročilejšie Nemecko značky fotovoltaické solárne panely laminovacie stroje, solárne laserový rezací stroj, vysoká presnosť čip preosievač, Siemens širokopásmové pulz starnutie line, ročná kapacita spoločnosti dosiahli špičkovú produktivitu 1.7MW fotovoltaické moduly a 5.000 súpravy solárnej fotoaparát.


Trhu výroby

Inšpirovať novú víziu

Ste si všimli, je netkanej textílie taška tlačené "profesionálne solárne kamera a riešenie manufaktúry" sa objaví vo všetkých našich projektových lokalít, nasledovala GateSea Tech technikov po celej Číne, aj na zahraničné stavbách... Po prechodné zastavenie na každom mieste, sme nechali illustrious solárne kamera, potom sa pripravte na ďalší cieľ. Je bežné, rovnako ako my, ale môžete cítiť naše jednoduché šťastie, náš trvalý záväzok zodpovednosť, sa dozviete veľa pozoruhodných vlastností, keď ste vedieť viac o nás, sme vždy go pre ekologické svet a my sme naozaj vďačný za váš spoločník.


Naše služby

Naše RandD oddelenie pozostáva z tímu špecialistov, ktorí majú viac ako 15 rokov skúseností v softvér vývoj hardvéru rôznorodá industries a dobré poskytnúť vlastné a OEM riešenia patria:

· Prispôsobenie konfigurácie fotoaparát

· Vlastná konfigurácia

· Vlastné funkcie

· Prispôsobenie aplikácie Mobile

Vlastný a značkový používateľské rozhrania

Podpora pre špecifické oblasti aplikácie

Deň analytics a upozorňovanie funkcie

· Poskytovateľov služieb cloud computingu prístup prispôsobenia

图片7.png  
 
KTO SME
Naše RandD oddelenie sa skladá z tímu špecialistov, ktorí majú viac ako 15 rokov skúseností v software a hardware rozvoj vo fotoaparát sektora bezpečnosti a zamerané na poskytovanie Posledná inovačné výrobky a technológie za konkurencieschopné ceny.
图片8.png 
 SILNÝ TÍM TECHNIKOV
Poskytujeme silnú technickú podporu pre vlastné a OEM riešenia, špeciálne pre stavebníctvo, olej a plyn, poľnohospodárstva a životného prostredia, monitorovanie projektov.
图片9.png

 
PATENTOVANÉ TECHNOLÓGIE
Objavy v znižovaní príkon kamery a inteligentné nabíjanie solárne batérie. To urobil, solárnej energie, spoľahlivý, efektívny, a oveľa nižšiu cenu, než súčasná generácia systémov.
图片10.png  
 
PRIJATEĽNÚ CENU
Sunwebcam profesionálne stránky kamery sú polovicu nákladov na alternatívy. Vážne, pozrite si porovnanie tu.


PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Sunwebcam je nové plemeno stránky kamier. Existujú 3 dôvody nepovažovať Sunwebcam:
·Patentované technológie– objavy pri znižovaní príkon kamery a inteligentné nabíjanie solárne batérie. To urobil, solárnej energie, spoľahlivý, efektívny, a oveľa nižšiu cenu, než súčasná generácia systémov.

·Certifikáty-IP67 Nepremokavé sadzba Patent na vynález (batérie) vzor pre produktový dizajn.

·Silný tím technikov– poskytuje silnú technickú podporu pre vlastné a OEM riešenia, špeciálne pre stavebníctvo, ropy a plynu, poľnohospodárstvo, elektrické napájanie mriežky bezpečnostné a environmentálne monitorovanie projektov.

·Prijateľnú cenu-Sunwebcam profesionálne stránky kamery sú polovicu nákladov na alternatívy. Vážne, pozrite si porovnanie tu.


Sme v súčasnosti hľadá nových partnerov kanálov a vítame príležitosť počuť od spoločností, ktoré by chceli predávať naše produkty do svojich vlastných kanálov. Prosím, kontaktujte nás e-mailominfo@sunwebcam.comalebo +86 76087808162 požadoval ďalšie ceny alebo technické informácie.