Čo jeSunwebcam?

Sunwebcam predáva interaktívne webové kamery. Naša technológia umožňuje klientom možnosť vzdialene monitorovať ich živé staveniskách a vyšetrovať incidenty s motion detekcia alarmu záznam. Výhodou Sunwebcam je kombinovať slnečnej sústavy, 4G LTE technológie s bezpečnostné kamery, úspora energie, práce a nákladov na materiál.

Sunwebcam má softvér pre iOS, Android a PC zariadenia. Našich klientov môžete navštíviť ich webové kamery vzdialene doma, v kancelárii.


Sunwebcam videoŽIŤ?

áno. Webová kamera zobrazuje živé video. Kedykoľvek navštívite kamery sú prezentované s živý obraz. Zvýšiť použiteľnosť cez pomalšie mobilné pripojenie, máte možnosť sa pozerať na video so štandardným rozlíšením alebo vysokým rozlíšením.


Ako to funguje?

Sunwebcam 4G solárne kamery sú napájané solárnou energiou. Naša vstavaný 4G LTE modemy automaticky vytočiť doma na serveroch Sunwebcam. Používatelia majú prístup Sunwebcam s našimi aplikácie inteligentný telefón alebo PC softvér. Toto softvérové rozhranie poskytuje používateľom s všetky nástroje na interakciu s fotoaparátom.


Aké druhy plug-iny sú potrebné preSunwebcampoužívatelia?

Žiadne. Ak aplikácia alebo softvér je nainštalovaný na vašom zariadení, môžete pristupovať Sunwebcam kdekoľvek kedykoľvek, keď ste online.


Aký typ pripojenia k internetu je potrebné v umiestnení kamery?

Žiadne. Sunwebcam 4G solárne kamery loď s vstavaný 4G LTE mobilné modemy a automaticky pripojí k službe Sunwebcam. Existuje jedna výnimka: naše špeciálne vnútorné kamery môže vyžadovať pripojenie siete ethernet.


Čo je súčasťouSunwebcamsystém?

Dostanete kameru (batéria postavený vnútri), solárny panel a zátvorky. Všetok hardvér je dobre chránené a dodávaný v škatuľke znížiť riziko poškodenia tranzitu.

Sunwebcam aj naše hostované služby, prístup na všetky naše nástroje a funkcie, hosting zadarmo navždy media a neobmedzenú podporu z našej kancelárie NC.


Je počasie obavy?

Nie, Vonkajší Sunwebcam 4G solárne kamier vyžadujú použitie krytu, ktorý ich chráni pred živlami. Priemyselný-stupeň komponenty sú k dispozícii zvládnuť extrémne horúce, studené a vlhké prostredie. Stačí nájsť Sunwebcam 4G solárne kamera s hojné slnko zabezpečiť napájanie.

Dážď, sneh, prach alebo nečistoty môžu hromadiť na fotoaparát skrine a vo výhľade. Toto sú zvyčajne samoopravné s počasím, ale možno budete musieť vymazať krytu objektívu oblasti, ak sa dostane príliš špinavé.


Ako dlho môže vaša batéria naposledy? Ak batéria dostane vyčerpaný nižšie požiadavky na napájanie by tam byť žiadne začať postup potreboval dostať systém späť hore a beží

Sunwebcam 4G solárne kamera môže naposledy asi 4 dni počas po sebe daždivý deň (od plnej prázdny). Ak batérie vyčerpaný v noci, kamera naštartovať a automatické spustenie v deň čas. Nie musí niekto spustiť fotoaparát (dokonca v daždivý deň, slabé slnečnej energie je dosť prebudiť fotoaparát, ale nemôže trvať dlho v noci).


Ak 4 G solárne fotoaparát je úplne bezdrôtové, napájané solárna a údaje prenášané mobilné?

Áno, Sunwebcam 4G solárne kamera je úplne bezdrôtové, napájané solárna a prenos dát v mobilnej siete. Môžete nastaviť fotoaparát kdekoľvek bez napájacieho kábla a kábla siete Ethernet.


Čo je PTZ kamery?

Skratka PTZ pan-tilt-zoom. To znamená, že kamery môžu byť riadené v takmer akejkoľvek smerom hore/dole/vľavo/vpravo a potom zoom so silným optické šošovky. Kamery sú často nazývaní robotické kamery, pretože používajú motory riadiť kameru do oblasti, ktoré chcete zobraziť.


Čo je priebežná doba vášho zariadenia?

Priebežná doba Sunwebcam hardvéru, aby loď je približne 5-15 pracovný deň, závisí, ktoré krajiny sú in.4G LTE pásiem sa líši medzi krajinami.


Môžete kameru byť presunutá, akonáhle je nastavený?

áno. Môžete slobodne pohybovať fotoaparátom kedykoľvek akékoľvek iné umiestnenie alebo lokalitu.


Ponúkate služby inštalácie?

nie. Sunwebcam neuveriteľne zjednodušuje inštaláciu. Stačí pripojiť fotoaparát a pripojte ho. Nevyžaduje žiadne technické zručnosti. Všetko, čo je praktické zručnosti namiesto technik licenciu ušetriť mzdové náklady.


Ako sa môžem dostať mojej kamery?

Pre príklad objednávky, zasielame fotoaparát expresne.

Pre hromadné objednávky, zasielame fotoaparát po mori.