4G kamery viedlo k rozvoju verejnej dopravy monitorovania

- May 12, 2017 -

V dnešnej dobe, mnoho našich systémov autobus stále spoliehajú na IP video dohľad, je tiež veľké pole našu celú planétu rýchlo rozvíjať. Mnoho systémov verejnej dopravy v súčasnosti využívajú najnovšie IP video monitorovací systém sledovať prevádzku celý autobus. Monitorovací systém vyžaduje veľa IP kamier 4G. To je dôvod, prečo 4G kamery môžete riadiť vývoj monitorovacích verejnej dopravy.

Podľa príslušných projektových pracovníkov, bus systém monitorovania vynašiel prvé súkromné spoločnosti, ktorá prevádzkuje systém verejnej dopravy. Pôvodne navrhnutý takéhoto systému s cieľom chrániť ich Sishourenyuan nie tým, že niektorí zločinci útoku. Po tom, Avšak to sa pomaly vyvinul do monitorovacieho mechanizmu. Tam je taký systém monitorovania, lawless prvky priblížili veľa, tak, že trestný čin sa tiež znížila.

1(001).jpg

2(001).jpg

Bus systém monitorovania je často spojený s prevádzku a plánovacím systémom. Ako výsledok, ak autobus narazil pri dopravnej nehode sa nebojí, môžu upraviť odklon trasy v čase, môžete tiež kontaktovať centrum zabezpečenia rýchlejšie. Ak existujú nejaké problémy s váš cestujúcich, môžete tiež dostať do kontaktu s dozorne pomocou niektoré telefónne hovory zo systému, tým lepšie chrániť osobnú bezpečnosť cestujúcich

Máme zvyčajne majú niekoľko kamier 4G každého autobusu, potom sa lepšie ukladajú informácie v aute. Poskytujeme pravidelne uložené informácie do nášho monitorovacieho centra v prípade potreby. To je tiež hlavným vrcholom monitorovanie siete, takže veríme, že pod impulz 4G kamery. Náš autobus monitorovanie je určite dostať lepší rozvoj.