Výhody bezpečnostných kamier spoločnosti Gatesea Solar Powered

- Sep 21, 2018 -

Výhody bezpečnostných kamier spoločnosti Gatesea Solar Powered

Naše bezdrôtové celulárne kamerové systémy Gatesea sú poháňané slnkom a vyžadujú iba bunkový signál, ktorý bude fungovať nezávisle kdekoľvek na svete 24/7/365! Vybavený vnútornou batériou, Gatesea je navrhnutý pre najnepriaznivejšie environmentálne riziká a súčasne poskytuje okamžité video a obrázky zo vzdialeného bezpečného miesta aj pri podmienkach výpadku elektriny.


Teraz sa pozrime na výhody bezpečnostných kamier spoločnosti Gatesea so solárnou energiou, aby ste zistili, čo od nich môžete očakávať.


1. Flexibilné lokality

Solárna bezpečnostná kamera nevyžaduje žiadne káble a rozvodnú sieť. Takže môže byť použitý v rôznych aplikáciách na sledovanie, ako sú vzdialené lokality alebo geograficky náročné prostredie.

Medzi typické miesta, kde môžete nainštalovať kameru na monitorovanie slnečného žiarenia, patria, ale nie sú obmedzené na vaše rekreačné domy, prístrešky, staveniská, vinohrady, farmy, stodoly, člny, sklady, RV atď.

2. Jednoduchá inštalácia a presun

Bezpečné bezdrôtové kamery DIY so solárnou energiou sa rýchlo inštalujú na ľubovoľné miesta, ktoré si prajete, pretože nemusíte bežať žiadne nepríjemné káble ani vŕtacie role, čo je docela cenovo výhodná možnosť zabezpečenia. Tiež máte slobodu pohybu vašich solárnych bezpečnostných kamier, keď projekt pokročí alebo dokončí, alebo keď sa presuniete na iné miesto.

Ešte lepšie môžete ľahko premiestniť svoje solárne bezpečnostné kamery, keď projekt pokročí alebo dokončí vaše solárne IP kamery na nové miesto.

3. Priaznivé pre životné prostredie

Poháňané obnoviteľným slnečným žiarením, solárne kamery nezničí životné prostredie ani nespôsobujú žiadne znečistenie, pretože to robia odpadové a jednorazové batérie.

Čím viac, vytváranie infraštruktúry na podporu tradičných systémov dohľadu môže byť prekážkou. Kamery na monitorovanie solárnej energie nevyžadujú žiadnu infraštruktúru a môžu umožniť zachovanie takých oblastí, ako sú mokrade.

4. Deň a nočné monitorovanie

Ako bolo vysvetlené vyššie, solárne bezpečné IP kamery môžu byť napájané dobíjateľnými batériami v noci, keď slnečné svetlo nie je k dispozícii.

5. Jednoduché meranie

Kamery s ochranou proti slnečnému žiareniu sa dodávajú ako flexibilné a škálovateľné riešenie, ak chcete neskôr pridať 2 alebo 3 kamery.

1.jpg