Ako zabrániť strate ropy a zemného plynu priemysel?

- Sep 13, 2018 -

Ako zabrániť strate operácií ropného a plynárenského priemyslu?

kľúčové slová: olej & plyn, ťažba, kamier, bezpečnostný kamerový systém, čerpadlo, Gatesea


Ako všetci vieme, každý proces, oleja, plynu alebo ťažba materiálov zber treba byť opatrný a vyžaduje samostatné napájanie generácie systému. tak ochranu je kľúčovým problémom. S cieľom vyriešiť tento problém, Gatesea vytvorený 24/7 bezdrôtových kamier určený pre drsné prostredie, robustný all-počasie kúty tlakom tesné IP67. To je úplne samostatne obsiahnutých, s krátky kábel súčasťou solárnych panelov.

Olej & plynárenský priemysel má veľký priestor v odľahlých miestach. Nie je ľahké zistiť všetky skryté nebezpečenstvo, a pravdepodobnosť, že neočakávané narušení je vysoká. Gatesea poskytuje toľko potrebné vizuálne informácie o lokalite; rozmedzí od vedomím hlavu zastavení čerpadla, ak ventil sa presťahovala, nákladné auto alebo vozidlo vstúpil vlastnosť. Ak dôjde k nehode, potom pohybový senzor bude okamžite začať fotiť z udalosti sa vyskytuje. Videá & obrázky sa okamžite odošlú do našej cloud fotoaparát softvér ovládanie ktoré si spoločnosti bezpečnostnom oddelení, alebo ten, kto má na starosti danej. Tento softvér má funkciu informovať políciu.

Vzdialenej bezpečnostných kamerových systémov sú teraz k dispozícii a cenovo reality, ktorá zachráni ropného a plynárenského priemyslu tisíc dolár stratený v hlavou, čerpadlo miesto návštevy a neočakávané narušení.

219612503762997588.jpg364055863062495267.jpg