Tip pre zabezpečenie bezpečnosti vašej dieťaťa doma

- Nov 12, 2018 -

Tip pre zabezpečenie bezpečnosti vášho dieťaťa doma


  • Prečítajte si základné bezpečnostné zručnosti

Dokonca aj keď máte pocit, že vaše deti poznajú základné zručnosti v domácej bezpečnosti (prvá pomoc, bezpečnosť v kuchyni atď.), Aspoň preskúmajte, kde je všetko a čo potrebujú vedieť, ak niekto ubližuje, keď ste preč.


  • Zabezpečte dvorku


Ak máte vo svojom dvore bazénik, postavte plot a uzamknite bránu, aby sa zabránilo tomu, že deti padnú alebo utopia. Ak používate pesticídy alebo herbicídy, nedovoľte, aby vaše deti chodili na samotný dvor najmenej štyridsať osem hodín po aplikácii, aby neboli vystavené týmto chemikáliám.


  • Zabezpečte svoj dom

Každý dom by mal mať detektory dymu ako protipožiarne opatrenie. Urobte ďalší krok a pridajte aj detektory oxidu uhoľnatého. Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn bez zápachu, ktorý môže byť veľmi nebezpečný, takže stojí za zvýšenú ochranu, aby tieto detektory boli vo vašej domácnosti.

Ďalšou jednoduchou technológiou, ktorú môžete pridať do svojho domu, sú senzory okien a dverí. V závislosti od toho, ako sa rozhodnete ich nastaviť, môžu tieto senzory spustiť textovú správu alebo upozornenie na telefóne, vydať malé pípnutie alebo vypáliť hlasitý poplach.

Zvážte aj systém bezpečnostného monitorovania. Jednoduché uvedenie značky do vášho dvora môže odradiť potenciálnych votrelcov, keď nie ste doma, ale najvýhodnejšie je nastaviť pokročilý bezpečnostný monitorovací systém, ktorý môžete zapnúť a vypnúť priamo z telefónu. Pridajte bezpečnostné kamery a pozrite sa na to, čo sa deje vo vašom dome - kedykoľvek - na telefóne, tablete alebo počítači.

Služba Gatese a Cloud poskytuje komplexné riešenie pre vzdialené sledovanie. Keď opustíte domov, vaše deti sa môžu pozrieť softvérom na ovládanie fotoaparátu v cloude.

Pre ešte väčšie zdroje na udržanie svojich detí v domácnosti, navštívte našu domácu bezpečnosť, prevenciu kriminality a bezpečnostné stredisko pre deti .