Čo robí solárny 4G fotoaparát iný ako iní

- Nov 13, 2017 -

Solárna kamera 4G so svojou názvom solárna 4G bezdrôtová kamera je novou generáciou bezdrôtovej kamery IOT od spoločnosti Zhongshan Gatesea Technology Co., Ltd., ktorá dokáže súčasne prenášať video a zvuk a odosielať rôzne senzorové signály, ako sú signály snímača vlhkosti, vietor snímač výkonu a snímač hladiny vody. Čo však robí solárne 4G fotoaparát standout v tejto ére digitálnych produktov.

1(001).jpg

V skutočnosti mnohé funkcie digitálnych produktov sú čoraz viac humanizované, aby si ľudia uvedomili čo najviac pohodlia a solárna kamera 4G nie je výnimkou. Ako jeho názov môže slnečná 4G kamera posielať video a hlas cez 3g / 4g a sieť Wi-Fi. A podporuje funkciu GPS, je veľmi výhodné pre ľudí spravovať kamery na diaľku.

Pracovný čas je tiež dôležitý pre ľudí. Ľudia budú mať pochybnosti o produktoch, ktoré potrebujú neustále nabíjanie, čo bude mať tiež negatívny vplyv na používateľskú skúsenosť. Solárna kamera 4G má nízku spotrebu energie, jej pohotovostná doba je približne 20 dní, pracovný čas je približne 5 dní. Systém solárnej 4G kamery je konkrétny, je to diaľkový systém riadenia batérie, môže kontrolovať stav batérie kedykoľvek a môže nám ukázať, či je batéria pod nabíjaním, čo má veľa dôležitú úlohu pre ľudí v práci iv živote.

Solárna kamera 4G môže tiež podporovať cloudové služby, môže robiť fotografie v pravidelnom čase, video v pravidelnom čase, môže nahrať dáta do oblaku rohu, aby sa zachovala bezpečnosť dát. A čo viac, fotoaparát nestratil pripojenie, pokiaľ je signál, zatiaľ čo tradičné bezdrôtové kamery stále používajú usb ohraničený modul 4g.

Nie je pochýb o tom, že solárna kamera 4G je lepšia ako klasická bezdrôtová kamera bez ohľadu na jej funkciu a pracovný čas. Niet divu, že je obľúbená u ľudí.