Solárne Skrytá kamera WiFi

Solárne Skrytá kamera WiFi

solárne bezpečnostné kamery bezdrôtové bezpečnostné kamery bude chrániť vás na zlomok medzi náklady na tradičné hard-drôtový alarm systémy. Pretože tam nie je žiadne drôty, je to jednoduchý pohyb kamery a pohybové detektory na ľubovoľné miesto vo vnútri a vonku. Niektoré modely sú navrhnuté tak, aby...

Podrobnosti o produkte

solárne bezpečnostné kamery

图片3.png

Bezdrôtové bezpečnostné kamery bude chrániť vás na zlomok medzi náklady na tradičné hard-drôtový alarm systémy. Pretože tam nie je žiadne drôty, je to jednoduchý pohyb kamery a pohybové detektory na ľubovoľné miesto vo vnútri a vonku. Niektoré modely majú postaviť do všetkých poveternostných podmienok a je určený pre extrémne teploty; ostatní musia byť umiestnené vnútri vodotesný fotoaparát bývanie.
Skvelá vec, osunwebcam solárne bezdrôtové bezpečnostné kameryje jednoducho pretože oni potrebujú napájanie ani mimo inžinierskych sietí. Používajú sa v akéhokoľvek vzdialeného miesta bez elektriny alebo internetové pripojenie. Pretože kamery sú bezdrôtové ich využiteľnosť je neobmedzené. Môžete ľahko sledovať rodinných aktivít, zvierat, stavbách, parkovacie garáže, zmeny životného prostredia, univerzít a škôl, súkromných vlastností a podniky.
Samozrejme budú ešte musieť byť zapojený do zdroja elektrickej energie na dlhú dobu. To je zvyčajne v typ akumulátora alebo vnútornej elektrickej energie. Problémom tu je však potrebné batérie môžete stať nahradiť alebo pod napätím. Solárne bunky pripojené k fotoaparátom jednotiek neustále nabije batérie. Solárne technológie počas niekoľkých rokov a efektívnosti výrazne zlepšil a panely fungujú aj prehánky zaťažený dni. Pohybové senzory, ktoré aktivujú pod podmienkou, že vykazuje aktivitu zabezpečiť fotoaparát spustiť času a údajov skladovanie priestor v žiadnom prípade byť zbytočne.
Ak ste majiteľ domácej použijete solárne bezpečnostné kamerové systémy na zachytávanie môže sa stane počas vašej neprítomnosti ich prepojením na akékoľvek záznamové zariadenie, prípadne digitálny videorekordér (DVR), VCR alebo počítač. Fotoaparát tiež nastaviť automaticky pripojiť niečí počítač a poskytne vám okamžité správy v prípade požiaru alebo plyn netesnosti. Rýchlejšie ste preč si môžete nájsť stav prostredia vášho majetku v čo najskôr. To môže odhaliť sklo break-in ako aj každý pohyb na váš domov.
Nainštalujte najnovšie solárne bezpečnostné kamery súpravy sú veľmi zdôrazňovali. Sú vyvinuté tak budete schopní jednoducho presúvať akýkoľvek fotoaparát sa vám Posledná poloha okolo svoje majetky. Vysokovýkonné vysielače môžu byť nevyhnutné na veľkých vlastnosti alebo acreages. Môžete pridať nové fotoaparáty na existujúci systém okamžite pretože tam nie sú drôty zaoberať. Solárne panely, ktoré sú zahrnuté v ochrane fotoaparátu súpravy sú dostatočne veľké na vnútornú akumulátor dobíjať počas doby. Existuje aj záložný napájací zdroj, keď sa batéria vybije, cez noc. Ak ste sa rozhodli chcete použiť bezpečnostné kamery bezproblémová vonku alebo odľahlých miestach, potom Táto solárna snímania pohybu kamery je múdra voľba.

Funkcie

1. vysokou citlivosťou andhigh SNR Micro megapixelový CMOS senzor

2.2.8mm-12mmProfessional megapixelov HD výkon zoom objektív

3. podpora vzdialenej zobrazení mobilný telefón kompatibilný s mnohými chytrý telefón operačný platformu

4. Podpora bohatej sieti protokol: TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNP, RTSP a tak ďalej

5. podporu WCDMA FDD-LTE TDD-LTE / HSPA + TD-SCDMA, GSM/GPRS/EDGE

6. Podpora 3G / 4G/WIFI 802.11b/g/n bezdrôtové siete

7. podporujú ONVIF protokol

8. podporu alarm obrázky Odoslať E-mail

9. support alarm obrázky nahraté na FTP server

10. support časovač zachytený obrázok nahraný na Micro SD kartu a FTP server

11. Podpora statickú IP adresu, aj podpora dynamických IP(DHCP)

12. podporujú P2P Plug and Play

13. Podpora IE, Google, prehliadač Firefox

14.Built-v webserver uľahčiť užívateľovi používať štandardný prehliadač IE dosiahnuť predná real-time prezeranie a nastavenie riadenia

15. podporu pohybu detekcie poplachu (môžete nastaviť viacero regiónov a citlivosť) a alarm senzora

16. podporu 10M / 100M siete adaptívne

17.Built-v mikro SD karty, Max 128G, časovač zachytiť


Vyšetrovanie