Solárne Powered sieťové kamery

Solárne Powered sieťové kamery

Využite najlepšie pokrytie z vaše vonkajší bezdrôtové bezpečnostné fotoaparát sú svrbenie dáte sunwebcam solárne kamera Neponáhľajte sa. Je tu veľa, čo potrebujete vedieť predtým, ako dostanete váš vonkajší dohľad dole. Je to iný príbeh-doma a vonku doma, máte steny a...

Podrobnosti o produkte

Využívať najlepšie pokrytie od vášho vonkajšie bezdrôtové bezpečnostné kamery

图片1.png

Sú svrbenie dať dosunwebcam solárne fotoaparátNeponáhľajte sa. Je tu veľa, čo potrebujete vedieť predtým, ako dostanete váš vonkajší dohľad dole.
To je iný príbeh-interiéru aj exteriéru
Vnútri máte steny a stropy na reťazec svoje vlastné bezpečnostné kamery a bazén. žiadne špeciálne bývanie pre toto, ale vonku? Vonkajšie bezdrôtové bezpečnostné kamery je ideálny pre akékoľvek miesto. Pretože to je bezdrôtový, môžete dať kdekoľvek sa vám páči, kde máte výhľad vantage zahŕňajúce východy a windows človek potrebovať defend od všetky druhy počasia, extrémne teplo a zvedavý vtákov.
Ale držte ju. Backyard bezdrôtové domáce bezpečnostné kamery je diametrálne odlišná od mojej vnútorné kamery jednoducho pretože má získať väčší rozsah, asi 24 metrov, a naozaj by mal byť dostatočne silný, aby robiť snímky aj za nízke jemné. Vnútorné kamery sú podporovaný vaše vnútorné osvetlenie, takže nie je žiadny dôvod sa dostať silný vnútorné kamery.
Medzitým, vonkajšie kamery v skutočnosti malo byť extra výkonný zachytiť snímky z akejkoľvek vzdialenosti pekne nízkej hladiny osvetlenia. Sú to byť vaše úvahy, keď sa ocitnete premýšľal o uvedenie do vonkajšie bezpečnostné kamery pre domáce. Teraz, keď viete, čo sa deje s vonkajšie bezpečnostné kamery, hľadáte najlepšie hodí nebude príliš intenzívne. Bezdrôtové, ale aj ako to fungovať?
Stále premýšľal, ako to funguje bezdrôtovo tých ľudí? Vonkajšie bezdrôtové bezpečnostné kamery má vstavaný vysielač a pokryť svoje šperky. video osoby. Akonáhle je nainštalovaný, odošle videosignály akúkoľvek konkrétnu frekvenciu prijímača, ktorý priamo pripojený na sledovanie zabezpečenia vo vnútri domu. Toto sú napájané batériami, ktoré majú byť pravidelne doplňovaný alebo toto môže prísť až s extra batérie, ktoré sa pripravte, keď budete potrebovať tieto výrobky.
Ak ste sa rozhodli pan-tilt vonkajšie bezdrôtové bezpečnostné kamery model bude mať širší rozsah pokrytia a s vzdialeného systému, ste schopní na panvicu a náklon fotoaparátu bez ťažkostí resetovanie kapacity vonku alebo plazivá kryt. Môžete kontrolovať zmeny cez svoj mobilný telefón alebo Notebook.
Tieto kamery majú kamery reproduktory umožňujú komunikovať na osobou čakania na dosah ruky, bez vystavuje seba, aj keď nie ste prilepený obrazovke televízora alebo počítača, fotoaparáty majú motion sensing mechanizmus, ktorý vás upozorní na pohyb. Je vlastne pretože docela drahý, všetky tieto impozantné funkcie, koniec koncov to keepin mysli marketing.
Solárne powered farebná kamera eliminuje časté batérie dobíjanie. Počas dňa, toto vonkajšie bezdrôtové bezpečnostné kamery závisí od slnečnej energie a globe večery, jeho batérie prevziať kontrolu nad. Takže tam je vonkajší dohľad non-stop pre svoj vlastný domov, ale okrem bude schopný zachytiť živý obraz pod 3 Lux svetla alebo opatrenia intenzitu. Vezmite na vedomie, že to súvisí s kamerou nie je vhodné, ak zistíte, že zdrojom energie v okolí.

图片2.png

Tu je pripojený Špecifikácie a údaje o solárne kamerový systém, ktorý je test v Zhongshan, Guangdong, Čína. (test lokalita je 22.52'N, 113.38" E a priemerný ročný slnečné čas je 3,5 hodiny). Môžete ako odkaz vo vašej krajine.

Technické informácie

Model:GSB-100W

Operačný systém

Embedded Linux

Procesor

HI3518E (1,0; 1,3 MP)
HI3518C(2.0MP)

Obrazový snímač

1.0MP:1 / 4" 1,0 progresívne megapixelový snímač CMOS
1.3MP:1 / 3" 1,3 megapixelový progresívnym CMOS senzor
2.0MP:1 / 3" 2.0 megapixelový progresívnym CMOS senzor

IR-CUT

podpora

Objektív

C/CS 4mm 3 megapixely pevné objektív

Minimálne osvetlenie

0,01 lux

Štandard pre kompresiu

Kompresie zvuku

G.726/G.711 (predvolená hodnota je G.711)

Komprimované dopravy stream

32kbps-6 Mbps, je self-definovať, štandardne 2536 Kbps

Funkcia

Skladovanie

Micro SD Card max 128G

Detekcia pohybu

môžete nastaviť 4 nezávislé signalizátoru (citlivosť je nastaviteľná 1-100)

Spojenia budenia

odosielanie obrázkov s názvom schránky; posielanie fotografií a videí na FTP
Server; obrázky a videá na kartu SD.

Funkcia 4G

Podporu WCDMA FDD-LTE TDD-LTE / HSPA + TD-SCDMA, GSM/GPRS/EDGE

Spoločná špecifikácia

Balík

4G WIFI kamera
Solárny Panel

Celková hmotnosť

14,5 KG

Veľkosť balenia

72 × 23.5 × 76 cm

Pracovná teplota

-20℃ ~ + 55℃

Pracovných vlhkosť

10% ~ 95% RH

Napájanie

DC12V 2A

Rozsah ochrany

IP66

spotreba energie

3W (IR LED: Off); 15W (IR LED: O)


Vyšetrovanie