Slnečná vonkajšia bezpečnostná kamera

Slnečná vonkajšia bezpečnostná kamera

solárne napájanie vonkajšej bezpečnostnej kamery Solárny panel x1 4G Fotoaparát x1 Držiak x2 Držiak pre pól x2 Držiak pre uhol x2 Nerezová páska x6 U krúžok (89mm) x2 U krúžok (140mm) x2 Príslušenstvo (skrutky, podložky, matice ...) Technické Informačné aplikácie Stavebné 100% solárne a bezdrôtové, ...

Podrobnosti o produkte

slnečná vonkajšia bezpečnostná kamera

图片 6.png

Zoznam balíkov

Solárny panel x1

4G kamera x1

Konzola x2

Držiak pre pól x2

Držiak pre uhol x2

Nerezová stuha x6

U krúžok (89 mm) x2

U krúžok (140 mm) x2

Príslušenstvo (skrutky, podložky, matice ...)

图片 7.jpg

Technická informácia

图片 8.png

prihláška

stavba

图片 9.jpg

100% solárne a bezdrôtové, webové a inštaluje za 20 minút. Umožňuje používateľom prístup k vašim fotoaparátom z ľubovoľného počítača alebo mobilného zariadenia prostredníctvom webového prehliadača. Jednoduché riešenie pre takmer všetky pracoviská pod slnkom, zlepšenie kvality projektov a riadenie projektov.


Agricluture

图片 10.jpg

Ranče a farmy sú vzdialené a WiFi a elektrická sieť nie sú vo všeobecnosti k dispozícii. 100% solárne napájanie podporuje kameru 24/7/365! Služba Cloud a webová aplikácia umožňujú prihlásiť sa z ľubovoľného počítača alebo chytrého telefónu na vzdialené monitorovanie a prijímanie upozornení.


Doprava a cesty

图片 11.jpg

Malá veľkosť a nízka hmotnosť systému ich umožňuje umiestniť na existujúcu infraštruktúru, ako sú svetelné póly, dopravné póly, mosty, stromy. Služba Cloud Service poskytuje kompletnú správu kamier, odkazy na verejné zobrazovacie stránky v reálnom čase.


Mestá a verejné práce

图片 12.jpg

Subwebcam spotrebováva energiu od tradičných diaľkových kamier od 1 / 5th až po 1/10, vďaka jedinečnému patentovanému dizajnu s nízkym výkonom integrovanej elektroniky. Umožňuje kamkordér dlhšiu dobu pracovať po jednom nabití solárnej energie.


Monitorovanie životného prostredia ropy a zemného plynu

图片 13.jpg

Slnečná kamera Sunwebcam je bezdrôtová anketa kamery navrhnutá pre náročné prostredie s robustným uzáverom allweather, ktorý je zatavený na IP67. Je úplne samostatný, s krátkym káblom na priložený solárny panel.


Monitorovanie životného prostredia

图片 14.jpg

100% bezdrôtové / solárne dáta a zbieranie obrázkov. Služba Cloud poskytuje riešenie na kľúč pre environmentálnych inžinierov a vedcov zameraných na údaje.


Powerline-Kontroly

图片 15.jpg

Diaľkové monitorovanie a bezpečnosť elektrickej siete je rovnako dôležité ako kedykoľvek predtým. Služba Sunwebcam a služba Cloud poskytuje komplexné riešenie pre vzdialené sledovanie elektrických rozvodní a ďalších oblastí kritickej infraštruktúry. Sada bohatých funkcií umožňuje zaznamenávanie údajov, upozornenia a alarmy a archív obrázkov.


Priehrada

图片 16.jpg

Je ideálny pre vonkajšie použitie, pomáha monitorovať najmä vo veľkých oblastiach bez elektrickej siete alebo ochranných krytov, ako je priehrada, nádrž, zátoka atď. Úspora nákladov na typické riešenia zahŕňa nákladnú komunikačnú infraštruktúru a náklady na bezpečnosť.


Vyšetrovanie