Solárne kamera

Solárne kamera

Naše Sunwebcam, bezdrôtový mobilný kamerový systém poháňaný slnkom a vyžadujú len signál mobilnej siete prevádzkovať samostatne kdekoľvek na svete 24/7/365! Vybavený vnútornú batériu, Sunwebcam je určený pre najhoršie environmentálne riziká pri poskytovaní instant video &...

Podrobnosti o produkte

Naše Sunwebcam, bezdrôtový mobilný kamerový systém poháňaný slnkom a vyžadujú len signál mobilnej siete prevádzkovať samostatne kdekoľvek na svete 24/7/365! Vybavený vnútornú batériu, Sunwebcam je určený pre najhoršie environmentálne riziká pri poskytovaní instant video & obrázky z vášho vzdialenému bezpečnom mieste aj v podmienkach blackout.

1.jpg

Čo môžete robiť Sunwebcam

Sunwebcam umožňuje

24 hodín video záznamov

Fotiť plánované

Prijímať textové alebo e-mailové upozornenia v prípade človeka alebo vozidla je prítomný pri zálohovať ukladanie všetkých vašich video & obrázky v našom cloude softvér preskúmanie

Diaľkové monitorovanie cez PC & Mobile App

Diaľkové ovládanie kamery pomocou PC alebo mobilnom zariadení

Cloud služby pripojenia mobilnej dátovej komunikácie a cloud softvér na mesačnej báze, zaplatíte, keď potrebujete nové video & obrázky

 5.jpg

Je veľmi dôležité pre získavanie informácií pre štúdie na monitorovanie životného prostredia a poľnohospodárstva oblasti, ale zároveň veľmi časovo náročné a niekedy aj nekonzistentný kvôli dostupnosti osoba vykonávajúca tieto štúdie. Najúčinnejší spôsob, ako zhromaždiť informácie pre ekologické a poľnohospodárske štúdiá je mať 24/7 monitorovanie, ale to je veľmi drahé úlohu pri posudzovaní zamestnanec čas a cestovanie.

7.jpg

Sunwebcam umožňuje 100% wireless/solárne zberu údajov a obrázkov. Cloud služby poskytuje turn-kľúčové riešenie pre environmentálne inžinierov a vedcov, zamerať sa na údaje.

PREVÁDZKA & CIEST

Sunwebcam poskytuje cenovo dostupné prevádzku monitorovacích miest akejkoľvek veľkosti, šetrí náklady na

typické riešenia zahŕňajú plánovanie drahé lokalít a inžinierstva, komunikačnej infraštruktúry, výkopové a to náklady pre proprietárne softvérové systémy a servery.

20.jpg

Malé rozmery a nízka hmotnosť systému umožňuje umiestniť na existujúcej infraštruktúry, ako sú ľahké stožiare, dopravné Poliakov, mosty, stromy.

Cloud služby poskytuje kompletné riadenie kamier, odkazy na verejného zobrazenia stránok pre prevádzky v reálnom čase.

30.jpg

KONŠTRUKCIA

50.jpg

Výhody zahŕňajú:

Stavenisku krádež prevencia

Stavenisku podmienka naživo pozrieť

Poistnej udalosti ochrany

Majte zainteresovaných strán

Znížiť náklady na cestovanie stránky

Projekt marketing

Vizuálne audit trail - zníženie pasív

Zníženie projekt spory, riadenie subdodávateľov a míľniky

1.jpg

Vzdialený monitoring a zabezpečenie elektrickej siete je rovnako dôležité ako kedykoľvek predtým. Či už budete musieť monitorovať zariadenie alebo chrániť pred krádeži a falšovaniu, s real-time sledovanie pripojeného je kritické pre vaše operácie.

ZABEZPEČENIE ROZVODNÝCH SIETÍ ELEKTRICKEJ ENERGIE

61.jpg

Sunwebcam a Cloud služby ponúka end-to-end riešenie pre vzdialený monitoring elektrickej rozvodne a iné oblasti kritickej infraštruktúry. Bohatú sadu poskytuje zber dát, upozornenia a budíky a obraz archív.

62.jpg

OLEJ & PLYNU & ŤAŽBY

Sunwebcam je bezdrôtové bezpečnostné kamery určený pre drsné prostredie, robustný all-počasie kúty tlakom tesné IP67. To je úplne samostatne obsiahnutých, s krátky kábel súčasťou solárnych panelov.


Vyšetrovanie