580X solárne zabezpečenie Floodlight

580X solárne zabezpečenie Floodlight

580X solárne bezpečnostné svetlo s samostatným PIR snímačom pohybu a lítiovou batériou, 730 svetelných svetiel, 3 režimy osvetlenia ako povodňové svetlo a širokouhlý reflektor · 6 wattov 84 kusov LED produkujúcich 730 lumen (režim plného výkonu) pri aktivácii Guardian PIR Motion Sensor. Normálna prevádzka alebo ...

Podrobnosti o produkte

580X solárne bezpečnostné osvetlenie s samostatným snímačom pohybu PIR a lítiovou batériou, plný jas 730 Lumen, 3 režimy osvetlenia, ako povodňové svetlo a širokouhlý reflektor

图片30.jpg

· 6 wattov 84 ks LED produkujúcich 730 lumen (režim plného výkonu) pri aktivácii Guardian PIR Motion Sensor. Normálna prevádzka alebo režim stmievania s 55 lumenmi (za súmraku za úsvitu alebo 7-12 hodín). Samostatný snímač pohybu PIR umožňuje rozšírenie oblasti použitia, zatiaľ čo osvetlenie režimu tlmenia eliminuje celkovú tmavú škvrnu. Celý jas 730 lumenov zostane zapnutý na jednu (1) minútu.

· NOVÉ ZLEPŠENÉ FUNKCIE: 3 režimy osvetlenia. Zelená LED dióda: Sústredenie do svitania (normálne svetlo). Snímač PIR nefunguje, keď je zvolený tento režim. BLUE LED: PIR pohyb spustil plný jas (730 lm), normálny jas je 55 lm. RED LED: Svetlo zhasne, keď nie je pohyb (úplná tma). Svetlo svieti, keď je aktivovaný senzor pohybu PIR. Vo všetkých vyššie uvedených pracovných režimoch sa svetlo rozsvieti len v noci (alebo keď deň stmavne). Počas denného času sa svetlo nezapne.

· Samostatný detekčný rozsah snímača pohybu PIR 10-12 metrov, 180 stupňov. Batéria s lítiovou batériou 2500 mAh. Lítiová batéria má vysokú tepelnú stabilitu, dobrú odolnosť voči zneužitiu, vysoký prúd a životnosť 1000 cyklov.

· Inštalované v priebehu niekoľkých minút. *** BONUS: Dlhší kábel na senzore pohybu PIR *** Celková dĺžka kábla pre snímač pohybu PIR 3 metre.

· Prispôsobené a poháňané vysoko účinnou solárnou panelovou doskou Super Cell s priemerom 2 watty (kompaktný dizajn). Použitie vysokoúčinného ovládača LED na podporu konštantného výkonu. Priestor je dizajn IP65, odlievaný a vodotesný. Solárne osvetlenie je navrhnuté s liatinovým krytom a iným príslušenstvom s nehrdzavejúcou oceľou pre pevnosť a antikoróznu ochranu.

图片31.jpg图片32.jpg图片33.jpg

Popis produktu

Výhody a funkcie:
a) Elektrické zapojenie - pomocou Guardian 580X nemusíte bežať podzemný vodič z najbližšieho elektrického transformátora do svetelného systému.
b) Vyťahovanie - Pretože Guardian 580X je úplne samostatný, nemusíte platiť dodatočné náklady na kopanie zákopov pre vaše podzemné vedenie.
c) Náhradné úpravy krajiny - Pretože nemusíte vykopať inštaláciu zariadenia Guardian 580X, nie sú žiadne dodatočné náklady na výmenu a opravu zeme, ktorá sa počas výkopu roztrhla.
d) Práva na využívanie pôdy - bez potreby vonkajších káblových spojov atď., Guardian 580X umožňuje vonkajšiemu používateľovi poskytovať konzistentné a cenovo dostupné osvetlenie vašim miestam osvetlenia bez nutnosti rokovať s majiteľmi nehnuteľností, aby využili svoj majetok na podzemné vedenie a terénne úpravy.
e) Bez elektrického prístroja - S Guardian 580X nie je potrebné merať svetelný systém. To znamená, že ušetríte náklady na nákup a inštaláciu merača a poplatky za elektrické pripojenie.
f) Žiadne poplatky za použitie a spotrebu elektrickej energie - Pretože Guardian 580X je úplne napájaný zo slnečného žiarenia, nemusíte platiť za elektrickú spotrebu.
g) životnosť svetelných diód LED viac ako 50 000 hodín - ušetríte výmenu žiaroviek, náklady na údržbu a inštaláciu.
Lítiové batérie sa vyrábajú podľa vysokých štandardov pre aplikácie s vysokým výkonom, bezpečnosť, vysoká tepelná stabilita, tolerancia voči zneužitiu, vysoký prúd a životnosť 1000 cyklov. Lítiové batérie sú recyklovateľné.
Funkcia Standalone Guardian PIR Motion Sensor: ovládanie výstupu LED svetiel z režimu úplného jasu (730 lumenov) do režimu stmievania (55 lumenov) v závislosti od detekcie pohybu okolo svetla.
Obsahuje: 1 * svetelný zdroj, 1 * solárny panel, 1 * snímač pohybu PIR.

Technické detaily

Číslo dielu

SLM90730-2

Položka Hmotnosť

2,8 libry

Rozmery produktu

6,5 x 4 x 7,7 palca

Číslo modelu položky

SLM90730-2

batérie

1 Vyžaduje sa lítium-iónové batérie. (Vrátane)

farba

biely

Štýl

súčasník

Skončiť

Bieleho a matného hliníka

Materiál

Svietidlo z liatiny a tvrdeného skla, solárny panel - hliníkové a tvrdené sklo, snímač pohybu PIR - ABS plast, 5 metrov vodotesný kábel medzi solárnym panelom a Floodlightom, 3 metrové vodotesné káble medzi solárnym panelom a snímačom pohybu PIR

vzor

súčasník

tvar

obdĺžnikový

Zdroj energie

slnečné

Napätie

6 voltov

Príkon

6 wattov

Metóda inštalácie

Pripevnite na pevný povrch

Položka Množstvo balíka

1

Počet kusov

1

Typ žiarovky

LED

Plug Profile

odstávajúce

Prepnúť štýl

Stlačte tlačidlo

Špeciálne vlastnosti

A) GUARDIAN 580X Solar Floodlight je navrhnutý pre komerčné osvetľovacie systémy, obytné ulice, parkovacie miesta, osvetlenie vidieckych plôch, dokovacie svetlá, osvetlenie parkoviska, osvetlenie vojenských a civilných bezpečnostných plôch, B) Funkcia samočinného Guardian PIR Motion Sensor, LED svetelný výstup z režimu úplného jasu (730 lumenov) do režimu stmievania (55 lumenov) v závislosti od detekcie pohybu okolo svetla. Táto fluktuácia intenzity osvetlenia zachováva energiu batérie a tiež zvyšuje bezpečnosť komunity tým, že odrádza nesúvisiacu činnosť neskoro v noci a skoro ráno tam, kde sú tieto svetlá inštalované C) Celý jas 730 lumen zostane zapnutý na jednu (1) minútu D) 5 metrov vodotesný kábel medzi solárnym panelom a Floodlightom, 1 metrový vodotesný kábel medzi solárnym panelom a snímačom pohybu PIR, E) Celková dĺžka kábla pre senzor pohybu PIR 3 metre., F) NOVÉ ZLEPŠENÉ VLASTNOSTI: 3 svetelné režimy, G) GREEN LED INDIKÁTOR: Zmäknutie za úsvitu (normálne svetlo svetla). PIR snímač nefunguje, keď je zvolený tento režim., H) MODRÁ LED INDIKÁTOR: PIR pohyb spustený úplný jas (730 lm), normálny jas je 55 lm., I) ČERVENÁ LED INDIKÁTOR: Svetlo zhasne, keď žiadny pohyb ). Svetlo svieti, keď je aktivovaný snímač pohybu PIR., J) Vo všetkých vyššie uvedených pracovných režimoch sa svetlo rozsvieti iba v noci (alebo keď deň stmavne). Počas denného času sa svetlo nezapne.

používanie

Outdoor Floodlight zabezpečenia

Zahrnuté komponenty

prepínač

Sú zahrnuté batérie?

Áno

Potrebné batérie?

Áno

Typ článku batérie

Lítium ión

Popis hromadu

Lítium ión


Vyšetrovanie