Všetko v jednom solárne pouličné svetlá

Všetko v jednom solárne pouličné svetlá

Solárne pouličné svetlá / / HEX 780 X solárne pouličné svetlo (Teplá biela LED) / / 3-úrovne napájania nastavenie / / zmestí Max tyč priemeru 2,5"· Tri úrovne užívateľské nastavenie napájania: High-normálna-nízka 3-7-12 hodín osvetlenia prevádzková doba. Vybavené s lítium batérie pre dlhšie nabíjanie cyklus proti...

Podrobnosti o produkte

Solárne pouličné svetlá / / HEX 780 X solárne pouličné svetlo (Teplá biela LED) / / 3-úrovne napájania nastavenie / / zmestí Max priemer tyče 2,5"

图片35.jpg图片36.jpg图片37.jpg 

· Tri úrovne užívateľské nastavenie napájania: High-normálna-nízka 3-7-12 hodín osvetlenia prevádzková doba. Vybavené s lítium batérie pre dlhšie nabíjanie cyklus proti conventioanl batérie. Postavený pre vonkajší, IP65.

· Hodí sa na maximálnu tyč priemer 6 cm (2,5 palca). Navrhnuté pre 2.0-2.5 m (6-8 metrov) montážna výška a 3-4 metrov (10-13 stôp) vzdialenosť medzi každé svetlo pre optimálne svetelné pokrytie.

· Teplá biela LED pre non-invazívnej noci osvetlenie pridať ďalšiu vrstvu zabezpečenia perimetra. Matné objektív s geometriou tlače vyžaruje futuristické moderný dotyk. Prichádza s nerezové skrutky a matice pre medzinárodné štandardné GB/T818 a DIN934. Nerezové skrutky a matice zapadajú do u-držiaky.

· Uistite sa, že nabíjanie HEX 780 X v plnom slnku 8 hodín pred použitím. Keď HEX 780 X nevykonáva podľa nastavenia, vypnite systém a účtovať na plnom slnku počas 3 dní pred použitím. Slabo nabitá batéria zakazuje systému fungovať normálne. Iba rozsvieti v noci.

· Voliteľné: Kúpiť magnet 3 ks (nie sú zahrnuté v tomto svetle) s pre-FAB skrutku posilniť flexibilita inštalácie. Dobré pre montáž na povrchu železa, kde nie vŕtanie je žiaduce. Pro-túžil kontakt na slabé maľovanie priľnavosť povrchu môže spôsobiť farba delaminácia počas odstránenia implantátu.

Popis produktu

Výhody & funkcií:
) priekopa elektroinštalácie - s HEX 780 X nie je potrebné spustiť podzemné drôt od najbližšej elektrický transformátor k systému osvetlenia.
(b) hĺbenie - pretože HEX 780 X je úplne samostatná, samo-obsiahnutých systém Solárne nástenné svetlo / solárne povodňových svetla, nie je nutné platiť dodatočné náklady na kopanie výkopoch pre podzemné vedenia.
(c) náhradné terénne - pretože nemáte priekopa nainštalovať HEX 780 X, neexistuje žiadne dodatočné náklady na výmenu a opravu z dôvodu, že je roztrhané počas procesu výkopové.
d) práva na používanie pozemku - bez nutnosti pripojenia externého drôt, atď, HEX 780 X vám umožní, Vonkajší užívateľovi poskytnúť konzistentné, cenovo dostupné osvetlenie osvetlenie umiestnenia bez nutnosti rokovať s vlastníkmi používať svoj majetok pre podzemné elektroinštalácia a terénne úpravy.
(e) žiadne elektrické Meter - s HEX 780 X nie je potrebné na meter systému osvetlenia. Znamená to úsporu nákladov na kúpu a inštaláciu meter a poplatky za elektrické pripojenie.
(f) žiadne elektrické využitie a dopytu poplatky - pretože HEX 780 X je úplne solárne powered, nie je nutné platiť za spotrebu.
(g) LED svetla životnosť viac ako 50.000 hodín - ušetriť na žiarovka náhradné, údržbu a náklady na inštaláciu.
Lítiové batérie sú vyrábané podľa vysokých štandardov pre vysokovýkonné aplikácie, bezpečnosť, silné tepelnú stabilitu, tolerancie zneužívania, vysoko aktuálny rating a 1000 cyklu života. Lítiové batérie sú recyklovateľné.
Balenie obsahuje: 1 * solárne svietidlo; 2 * skrutky; 2 * orechy
Tyč nie je súčasťou balenia.
Iba rozsvieti v noci.

Technické detaily

Značka

Solárne svetlo Mart

Číslo dielu

SLM65730SL

Hmotnosť tovaru

2,5 libier

Rozmery výrobku

6.8 x 2.4 x 11,8 palcov

Batérie

1 lítium-iónové batérie potrebný. (v cene)

Oblasť osvetlenia klasifikácie

IP65

Zmontované výška

11,8 palcov

Zmontované dĺžka

6.8 palcov

Zmontované šírka

2,4 palcov

Kolekcia

HEX

Farba

Biela

Materiál

Sklo, kov, plast

Dokončiť

Biele lakované

Zahrnutých súčastí

Batérie sú súčasťou balenia

Napätie

5 voltov

Špecifické použitie

Solárne pouličné svetlá, solárne svetlomet, solárne bezpečnostné svetlo, svetlo billboard

Svietidlo funkcie

nastavenie napájania používateľom definovanú úroveň 3: vysoká-normálna-nízka pre 3-7-12 hodín osvetlenia, navrhnuté pre 2.0-2.5 m (6-8 metrov) montážna výška a 3-4 metrov (10-13 stôp) vzdialenosť medzi každé svetlo pre optimálne svetelné pokrytie, zmestí maximálne tyč priemer 6 cm (2,5 palec), 2800 Kelvin Teplá biela LED, postavený pre vonkajší, IP65

Svetlo smerom

Nastaviteľné

Napájací zdroj

Solárne

Prejsť štýl

Stlačte tlačidlo

Akumulátory?

áno

Batrie?

áno

Typ žiarovky

LED

Svetelný tok

975 lm

Príkon

6 wattov

Príkon

6 wattov

Žiarovka funkcií

Stmievateľné

Farebná teplota

2800 Kelvin


Vyšetrovanie