Solar Street Light

Solar Street Light

GateSea Solar GateSea Solar Street Light, 3-režimové nastavenie, lítiová batéria, širokouhlý 4-osé nastavenie pre optimálnu expozíciu slnečného svetla, Fit Max Pole priemer 3 "· · · · Nastavenie 3 režimov GREEN LED indikátor: Snímač PIR nefunguje. BLUE LED indikátor: funkcia PIR ...

Podrobnosti o produkte

GateSea Solar

GateSea Solar Street Light, 3- režimové nastavenie, lítiová batéria, širokouhlý 4-osé nastavenie pre optimálnu expozíciu slnečného svetla, Fit Max Pole priemer 3 "

· image001.jpg

· image003.jpgimage005.jpg

· Nastavenie v 3 režimoch. ZELENÝ indikátor LED: svietenie za súmraku, snímač PIR nefunguje. MODRÝ indikátor LED: aktivuje sa funkcia PIR, režim stmievania 165 svetiel, plný jas 1300 svetiel. ČERVENÝ indikátor LED: funkcia PIR sa aktivuje, svetlo sa rozsvieti, keď je detekovaný pohyb, bez pohybu bez svetla / úplnej tmy.

· Maximálny priemer pólu 8 cm (3 palce). Určené pre výšku stožiarov 3 až 4 metre; Vzdialenosť medzi pólmi a tyčami je 6 až 8 metrov.

· 4-osová rotácia umožňuje optimálne vystavenie slnečnému žiareniu počas sezónnych zmien; umožňuje nastavenie oblasti pokrytia svetla.

· Vybavená lítiovou batériou pre zvýšenú bezpečnosť, vysokú tepelnú stabilitu, toleranciu voči zneužitiu, vysoký prúd a životnosť 1500 cyklov.

· Pred použitím používajte A1080X na plnom slnku 8 hodín. Ak zariadenie A1080X nevykonáva podľa nastavenia, vypnite ho a pred použitím ho nabite na slnku 3 dni. Nízka kapacita batérie zabraňuje bežnému fungovaniu systému. Svetlo sa rozsvieti iba v noci.

Popis produktu

Výhody a funkcie:
a) Zapojenie káblov - Alpha 1080X nepotrebujete podzemný vodič od najbližšieho elektrického transformátora k systému osvetlenia.
b) Vŕtanie - Pretože Alpha 1080X je úplne samostatný, samostatný Solar Street Light System / Solar Flood Light / Solar Flag Pole Light, nemusíte platiť dodatočné náklady na kopanie zákopov pre vaše podzemné vedenie.
c) Náhradné úpravy krajiny - Pretože nemusíte vykopať inštaláciu Alpha 1080X, nie sú žiadne dodatočné náklady na výmenu a opravu zeme, ktorá je roztrhnutá počas procesu výkopu.
d) Práva na využívanie pôdy - Alpha 1080X vám okrem vonkajších káblov neumožňuje vonkajší užívateľ poskytovať konzistentné a cenovo dostupné osvetlenie vašim miestam osvetlenia bez nutnosti rokovať s majiteľmi nehnuteľností o použití ich majetku na podzemné vedenie a terénne úpravy.
e) Bez elektrického prístroja - S Alpha 1080X nie je potrebné merať svetelný systém. To znamená, že ušetríte náklady na nákup a inštaláciu merača a poplatky za elektrické pripojenie.
f) Žiadne poplatky za elektrickú spotrebu a spotrebu - Pretože Alpha 1080X je úplne solárne napájaný, nemusíte platiť za elektrickú spotrebu.
g) životnosť svetelných diód LED viac ako 50 000 hodín - ušetríte výmenu žiaroviek, náklady na údržbu a inštaláciu.
Lítiové batérie sa vyrábajú podľa vysokých štandardov pre aplikácie s vysokým výkonom, bezpečnosť, vysoká tepelná stabilita, tolerancia voči zneužitiu, vysoký prúd a životnosť 1000 cyklov. Lítiové batérie sú recyklovateľné.
Balenie obsahuje: 1 * solárne pouličné osvetlenie s vstavanou lítiovou batériou, držiak na montáž

Pól nie je zahrnutý.
Svetlo sa nezapne počas dňa a iba sa rozsvieti v noci.

image007.png 

  Technické údaje

značka

Solar Light Mart

Číslo dielu

SLM901350

Položka Hmotnosť

4,5 libry

Rozmery produktu

6,1 x 3,9 x 15 palcov

batérie

1 Vyžaduje sa lítium-iónové batérie. (Vrátane)

Klasifikácia priestorového osvetlenia

IP65

Montovaná výška

15 palcov

Zostavená dĺžka

6,1 palca

Zoskupená šírka

3,9 palcov

zbierka

ALPHA

farba

biely

Materiál

Sklo, kov, plast

Skončiť

biela maľovaná

Počet svetiel

1

Zahrnuté komponenty

Batérie sú súčasťou balenia

Napätie

5 voltov

Špecifické použitie

Osvetlenie v exteriéri, pouličné osvetlenie, uličné lampióny

Vlastnosti prístroja

Zelený indikátor LED: svietiaci svietiaci bod, svietiaci svietiaci indikátor: funkcia PIR je aktivovaná, režim svietenia 165 svetiel, plný jas 1300 lumen, červený indikátor LED: funkcia PIR je zapnutá, svetlo je zapnuté pohyb je detekovaný, žiadny pohyb bez svetla / úplná tma. Pri všetkých troch nastaveniach sa svetlo rozsvieti iba v noci., Maximálny priemer pólu 8 cm (3 palce). Pre stĺp 3-4 m výška a vzdialenosť 6 až 8 metrov medzi pólom a tyčou, 4-osou otočnou konzolou.

Svetlá smer

nastaviteľný

Zdroj energie

slnečné

Prepnúť štýl

Stlačte tlačidlo

Sú zahrnuté batérie?

Áno

Potrebné batérie?

Áno

Typ žiarovky

LED

Svetelný tok

1300 lm

Príkon

10 wattov

Teplota farby

5500 Kelvin


Vyšetrovanie