Bezpečnostná kamera Floodlight WiFi

Bezpečnostná kamera Floodlight WiFi

osvetlenie bezpečnostnej kamery Neznáme môže byť desivé, ale nikto by sa nemal báť vo svojom vlastnom dome. Zariadenie Sunwebcam ZTNFLC vám umožní poznať všetko, čo je v bezpečí ešte pred otvorením predných dverí. Či už ste na inom kontinente alebo okolo bloku, môžete vidieť, čo sa deje doma A kto je ...

Podrobnosti o produkte

svetlo bezpečnostnej kamery

图片 11.png图片 12.png

图片 13.png图片 14.png

图片 15.png图片 16.png

图片 17.png图片 18.png

Neznáme môže byť desivé, ale nikto sa nemusí báť vo svojom vlastnom dome. Zariadenie Sunwebcam ZTNFLC vám umožní poznať všetko, čo je v bezpečí ešte pred otvorením predných dverí. Či už ste na inom kontinente alebo okolo bloku, môžete vidieť, čo sa deje doma A kto stojí pri vašich dverách. Nová séria Sunwebcam ZTNFLC ponúka živé vysielanie cez rozhranie Wi-Fi, takže môžete sledovať kdekoľvek a kedykoľvek.
Robotické monitorovanie 24 hodín denne
Keď je detekovaný pohyb, svetelné svetlo nahrávania Motion Sunbebcam Pro LED s bodmi Wi-Fi v smere pohybu. Ako pohyblivé filmy bude nasledovať svetlo.
Nikdy nepremeškajte moment
Zariadenie Sunwebcam ZTNFLC zisťuje aktivity a odosiela správy priamo do vášho inteligentného zariadenia počas nahrávania udalosti na vymeniteľnú kartu SD pre neskoršie prehrávanie.
Spojte sa s rodinou
Uistite sa, že vaše deti sa bezpečne dostanú domov alebo sledujú, či sa s nimi hrajú z vášho inteligentného zariadenia: Slnečnú kameru SunTeamcam ZTNFLC zachytáva dobré veci a pomáha predchádzať zlým.
Veľký rozsah sledovania
Technológia PIR (Passive Infrared Sensor) dokáže zachytiť pohyb až do vzdialenosti 55 stôp pre obrovský rozsah 200 stupňov.
Vlastnosti:
LED svetelný zdroj 6 x 1 watt Vysoko výkonné LED diódy Nichia
Farebná kamera s pripojením Wi-Fi pre domáce alebo vzdialené sledovanie
Funkcia Robotic Head, ktorá automaticky otáča hlavu LED smerom ku ktorejkoľvek z troch zón snímača pohybu pri detekcii, čím osvetlí aktivitu
Inteligentný senzor pohybu PIR s detekčnou zónou 200 stupňov
Vďaka 4GB SD karte (s možnosťou aktualizácie až 32 GB) je možné nahrávať až 2 000 udalostí
Kompatibilné iba so zariadeniami Android a Apple

Vyšetrovanie